Sepetim 0

Hey Vatandaş! 2022 KPSS Vatandaşlık Ders Notları

Stokta yok
Sizler için hazırladığımız kitabınızda yer alan vatandaşlık ders notları, 2017 yılı Anayasa değişiklikleri ve 24 Haziran 2018 seçimleri sonrasında çıkarılan Cumhurbaşkanlığı kararnameleriyle yapılan düzenlemeler de dikkate
Yazının devamı
9786257602211
674666
Hey Vatandaş! 2022 KPSS Vatandaşlık Ders Notları
Hey Vatandaş! 2022 KPSS Vatandaşlık Ders Notları
45.00
Sizler için hazırladığımız kitabınızda yer alan vatandaşlık ders notları, 2017 yılı Anayasa değişiklikleri ve 24 Haziran 2018 seçimleri sonrasında çıkarılan Cumhurbaşkanlığı kararnameleriyle yapılan düzenlemeler de dikkate alınarak en güncel biçimde hazırlanmıştır. Sınava girecek siz değerli adayların yeni sisteme ve düzenlemelere uygun nitelikli eser ve kaynaklara ulaşmanız hedeflenerek bu sorumluluğumuzu yerine getirmek için bu eseri sizlerin hizmetinize sunmaktan ötürü çok mutluyum. Ders notlarımız, çıkmış sınav sorularının analiz edilerek ÖSYM'nin soru tarzına uygun olarak, vatandaşlık dersinin kapsamında olan ve sınavda çıkması muhtemel tüm konuları içerecek özgün bir biçimde hazırlanmıştır. Bununla birlikte eserimiz piyasada yer alan tüm kaynaklar taranarak en sade ve anlaşılır şekilde hazırlanmış, görsellerle zenginleştirilmiştir. Sınava hazırlık sürecinde ayırt ediciliği yüksek olan ve sıklıkla tekrar gerektiren dersimizde elinizden düşürmeyeceğiniz bu eser, sizlere hem yardımcı olacak hem de bazı önyargılarınız öğreten ve konuyu en iyi şekilde özetleyen kavramlarla giderilmiş olacaktır. Hey VATANDAŞ! diyerek sizlerin yanında olmaya çalıştığım bu süreçte, sizlere vatandaşlık görev bilinciyle yardımcı olmaya çalıştığım bu eserle sınav sürecinde katkı vermiş olmanın haklı gururuyla çıkmış olduğunuz bu yolda şimdiden üstün başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum. Eser hazırlanırken emeği geçen başta ailem olmak üzere, desteğini hiç eksik etmeyen ve duaları bizlerle beraber olan tüm sevdiklerime teşekkür ediyorum.
 
 • Açıklama
  • Sizler için hazırladığımız kitabınızda yer alan vatandaşlık ders notları, 2017 yılı Anayasa değişiklikleri ve 24 Haziran 2018 seçimleri sonrasında çıkarılan Cumhurbaşkanlığı kararnameleriyle yapılan düzenlemeler de dikkate alınarak en güncel biçimde hazırlanmıştır. Sınava girecek siz değerli adayların yeni sisteme ve düzenlemelere uygun nitelikli eser ve kaynaklara ulaşmanız hedeflenerek bu sorumluluğumuzu yerine getirmek için bu eseri sizlerin hizmetinize sunmaktan ötürü çok mutluyum. Ders notlarımız, çıkmış sınav sorularının analiz edilerek ÖSYM'nin soru tarzına uygun olarak, vatandaşlık dersinin kapsamında olan ve sınavda çıkması muhtemel tüm konuları içerecek özgün bir biçimde hazırlanmıştır. Bununla birlikte eserimiz piyasada yer alan tüm kaynaklar taranarak en sade ve anlaşılır şekilde hazırlanmış, görsellerle zenginleştirilmiştir. Sınava hazırlık sürecinde ayırt ediciliği yüksek olan ve sıklıkla tekrar gerektiren dersimizde elinizden düşürmeyeceğiniz bu eser, sizlere hem yardımcı olacak hem de bazı önyargılarınız öğreten ve konuyu en iyi şekilde özetleyen kavramlarla giderilmiş olacaktır. Hey VATANDAŞ! diyerek sizlerin yanında olmaya çalıştığım bu süreçte, sizlere vatandaşlık görev bilinciyle yardımcı olmaya çalıştığım bu eserle sınav sürecinde katkı vermiş olmanın haklı gururuyla çıkmış olduğunuz bu yolda şimdiden üstün başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum. Eser hazırlanırken emeği geçen başta ailem olmak üzere, desteğini hiç eksik etmeyen ve duaları bizlerle beraber olan tüm sevdiklerime teşekkür ediyorum.
   Stok Kodu
   :
   9786257602211
   Boyut
   :
   160-240
   Sayfa Sayısı
   :
   208
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2021-12
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   Kitap kağıdı
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat