Sepetim 0

Tonguç 5. Sınıf Akıl Haritaları Seti

Stokta yok
5. sınıftasın ve bütün notlarının 5 olması gerekiyor. Çünkü sen 5 yıldızlık bir öğrencisin. Ama herkes gibi senin de biraz yardıma ihtiyacın olacak. Her yıldızın bir yardımcısı vardır zaten, değil mi? 5.1 Akıl Haritaları Seti,
Yazının devamı
Tonguç 5. Sınıf Akıl Haritaları Seti
Tonguç 5. Sınıf Akıl Haritaları Seti
Tonguç Yayınları
29.00
5. sınıftasın ve bütün notlarının 5 olması gerekiyor. Çünkü sen 5 yıldızlık bir öğrencisin. Ama herkes gibi senin de biraz yardıma ihtiyacın olacak. Her yıldızın bir yardımcısı vardır zaten, değil mi? 5.1 Akıl Haritaları Seti, tam da senin aradığın yardımcı. O, senin için beşinci sınıf birinci dönemin bütün derslerine önceden girdi. Senin için derslerde notlar tuttu. Gece gündüz çalıştı, bütün bu notları senin için 7 kocaman poster haline getirdi. Artık ihtiyacın olacak her bilgi odanın duvarlarında, her an gözünün önünde olacak. Kocaman posterleri her zaman yanında taşıyamayacağını da düşündü. Hep yanında taşı diye notları 120 sayfalık küçük bir deftere sığdırdı. Unuttuğun, takıldığın, emin olmak istediğin her an her bilgi yanında! Unutmadan, bütün bunları üşenmeden el yazısıyla hazırladı. Dahası, senin için en iyisini düşündü, gözüne en güzel görünecek, en kolay anlayabileceğin, en renkli hale getirdi. Hem posterleri hem de defteri bir setin içine doldurdu. Bu seti de kapına kadar getirdi. Kısaca bu dönem yıldızının parlaması için elinden ne geliyorsa sana sundu. Sana da bu çalışkan yardımcı sayesinde bütün notlarını 5 yapmak düştü. NOT: 5.1 Akıl Haritaları Seti, 5. sınıfın birinci dönemine ait ders konularını içerir.
 
 • Açıklama
  • 5. sınıftasın ve bütün notlarının 5 olması gerekiyor. Çünkü sen 5 yıldızlık bir öğrencisin. Ama herkes gibi senin de biraz yardıma ihtiyacın olacak. Her yıldızın bir yardımcısı vardır zaten, değil mi? 5.1 Akıl Haritaları Seti, tam da senin aradığın yardımcı. O, senin için beşinci sınıf birinci dönemin bütün derslerine önceden girdi. Senin için derslerde notlar tuttu. Gece gündüz çalıştı, bütün bu notları senin için 7 kocaman poster haline getirdi. Artık ihtiyacın olacak her bilgi odanın duvarlarında, her an gözünün önünde olacak. Kocaman posterleri her zaman yanında taşıyamayacağını da düşündü. Hep yanında taşı diye notları 120 sayfalık küçük bir deftere sığdırdı. Unuttuğun, takıldığın, emin olmak istediğin her an her bilgi yanında! Unutmadan, bütün bunları üşenmeden el yazısıyla hazırladı. Dahası, senin için en iyisini düşündü, gözüne en güzel görünecek, en kolay anlayabileceğin, en renkli hale getirdi. Hem posterleri hem de defteri bir setin içine doldurdu. Bu seti de kapına kadar getirdi. Kısaca bu dönem yıldızının parlaması için elinden ne geliyorsa sana sundu. Sana da bu çalışkan yardımcı sayesinde bütün notlarını 5 yapmak düştü. NOT: 5.1 Akıl Haritaları Seti, 5. sınıfın birinci dönemine ait ders konularını içerir.
   Stok Kodu
   :
   9786058318748
   Boyut
   :
   19X27
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
 • Taksit Seçenekleri
  • Garanti Bankası
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   1
   29,00   
   29,00   
   2
   14,94   
   29,87   
   3
   10,05   
   30,16   
   4
   7,61   
   30,45   
   5
   6,15   
   30,74   
   6
   5,17   
   31,03   
   7
   4,47   
   31,32   
   8
   3,95   
   31,61   
   9
   3,54   
   31,90   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat