Sepetim 0

Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü; Soru BankasıSoru Bankası

Stokta yok
Tecrübe tamamı çözümlü dilbilgisi soru bankası -Tüm zamanların tüm sınavları için hazırlanmıştır. -Kullanılan bütün metinler orijinal olup Talim Terbiye Kurulunun tavsiye ettiği eserlerden seçilmiştir. -ÖSYM'nin son yıllardaki
Yazının devamı
9786059029841
365032
Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü; Soru Bankası
Tecrübe Dilbilgisi Tamamı Çözümlü; Soru Bankası Soru Bankası
22.57
Tecrübe tamamı çözümlü dilbilgisi soru bankası -Tüm zamanların tüm sınavları için hazırlanmıştır. -Kullanılan bütün metinler orijinal olup Talim Terbiye Kurulunun tavsiye ettiği eserlerden seçilmiştir. -ÖSYM'nin son yıllardaki soru yönelimleri dikkate alınmış ve soru kurguları bu yönelimlere uygun hazırlanmıştır. -Bilgi kirliliğine ve yanlış öğrenime yol açmamak adına TDK ve MEB'in kaynakları referans alınmıştır. -Her soru 4 farklı Türkçe öğretmeni tarafından çapraz kontrolü yapıldıktan sonra yayınlanmıştır. -?'Tecrübe Konuşuyor ?'bölümleri ile konu hakkındaki önemli bilgiler vurgulanmıştır. Sınavlara hazırlıkta tecrübe kitaplarına güvenin.
 
 • Açıklama
  • Tecrübe tamamı çözümlü dilbilgisi soru bankası -Tüm zamanların tüm sınavları için hazırlanmıştır. -Kullanılan bütün metinler orijinal olup Talim Terbiye Kurulunun tavsiye ettiği eserlerden seçilmiştir. -ÖSYM'nin son yıllardaki soru yönelimleri dikkate alınmış ve soru kurguları bu yönelimlere uygun hazırlanmıştır. -Bilgi kirliliğine ve yanlış öğrenime yol açmamak adına TDK ve MEB'in kaynakları referans alınmıştır. -Her soru 4 farklı Türkçe öğretmeni tarafından çapraz kontrolü yapıldıktan sonra yayınlanmıştır. -?'Tecrübe Konuşuyor ?'bölümleri ile konu hakkındaki önemli bilgiler vurgulanmıştır. Sınavlara hazırlıkta tecrübe kitaplarına güvenin.
   Stok Kodu
   :
   9786059029841
   Boyut
   :
   195-275-0
   Sayfa Sayısı
   :
   336
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2017-01-16
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1.Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat