Sepetim 0

Selahattin Hoca'yla TYT Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru

Stokta yok
Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca ! Elinizdeki kitap "Sınav sorularını ben yazıyor olsaydım, hangi soruları yazardım?" sorusunun cevabıdır. Bu sene hangi sorular gelir, hangi konulara ağırlık verilmeli ve hangi tarz sorular bizi bekliyor?
Yazının devamı
9786057868893
586596
Selahattin Hoca'yla TYT Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru
Selahattin Hoca'yla TYT Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru
14.93
Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca ! Elinizdeki kitap "Sınav sorularını ben yazıyor olsaydım, hangi soruları yazardım?" sorusunun cevabıdır. Bu sene hangi sorular gelir, hangi konulara ağırlık verilmeli ve hangi tarz sorular bizi bekliyor? gibi onlarca sorunun cevabını şu an elinizde tutuyorsunuz. Bu kitapla sizinle ciddi bir SORU AVI'na çıkıyoruz. Sorular tüm Türkçe müfredatını kapsıyor ve tamamen sınav formatına uygundur. Bu kitapla ne yapmış olacaksınız? - Öncelikle tüm konular yer aldığı için FULL TEKRAR yapacaksınız. - Tamamen sınav soru formatını kullandığım için ciddi bir sınav provası da yapmış oluyorsunuz. - Sadece çözümleri bile okuduğunuzda güzel bir konu tekrarı yapabilirsiniz. - Çözümlerin tamamında taktikler yer alıyor, taktikleri de özetlemiş oluyoruz. - Her soru, tamamen SINAV TAHMİNİ odaklı olduğu için sınav öncesi tüm açıklarınızı kapatmış oluyoruz. Rüştü Hoca'yla Soru Avı başlıyor.
 
 • Açıklama
  • Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca ! Elinizdeki kitap "Sınav sorularını ben yazıyor olsaydım, hangi soruları yazardım?" sorusunun cevabıdır. Bu sene hangi sorular gelir, hangi konulara ağırlık verilmeli ve hangi tarz sorular bizi bekliyor? gibi onlarca sorunun cevabını şu an elinizde tutuyorsunuz. Bu kitapla sizinle ciddi bir SORU AVI'na çıkıyoruz. Sorular tüm Türkçe müfredatını kapsıyor ve tamamen sınav formatına uygundur. Bu kitapla ne yapmış olacaksınız? - Öncelikle tüm konular yer aldığı için FULL TEKRAR yapacaksınız. - Tamamen sınav soru formatını kullandığım için ciddi bir sınav provası da yapmış oluyorsunuz. - Sadece çözümleri bile okuduğunuzda güzel bir konu tekrarı yapabilirsiniz. - Çözümlerin tamamında taktikler yer alıyor, taktikleri de özetlemiş oluyoruz. - Her soru, tamamen SINAV TAHMİNİ odaklı olduğu için sınav öncesi tüm açıklarınızı kapatmış oluyoruz. Rüştü Hoca'yla Soru Avı başlıyor.
   Stok Kodu
   :
   9786057868893
   Boyut
   :
   120-160-0
   Sayfa Sayısı
   :
   208
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2020-05-18
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1.Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat